אודות
אורית אמסלם& שפרה בורנשטיין הוא משרד לתכנון אדריכלי, עיצוב פנים, הדמיות והום סטיילינג, המשלב מקצועיות ואומנות עם ייחודיות ורוח עכשווית.
המשרד נותן מענה ללקוחות מהמגזר הפרטי ומהגזר העסקי המעוניינים לשדרג או לבנות מחדש את מרחב המחיה או העסק שלהם.
המשרד מאופיין בראש פתוח, מקוריות,  והסיפוק הגדול ביותר שלהן הוא התמודדות עם אתגרים מורכבים. והכל תוך לו"ז זריז, שימת לב על התאמה מושלמת לצרכים, לניצול מקסימלי של השטח הנתון, טעם ויכולות פיננסיות של הלקוח.
צוות המשרד גאה לספר על תכניות מדהימות ומורכבות שהותירו לקוחות פעורי פה, חלומות הנראים כפנטזיות, קמים והופכים למציאות יפהפייה, יוקרתית, ומציבים תוצאה שונה וייחודית.
 
יצירתיות
התמחותם המקצועית של אורית ושפרה, וניסיון העבודה בשטח מוכיח כי שום קיר לא עומד בפניהן, וכל קורה תתגמש בפני היצירתיות השופעת. בעיות מבניות, קשיים ואתגר הם מקור החיות שלהן והמשרד מוציא תכניות מדהימות המביאות כל קושי לפתרון מרהיב עין, כל אתגר ומכשול לתוצאה ייחודית ומלאת טעם.
 
שירות
משרדן של שפרה ואורית מתאפיין כמוהן בתודעת שירות גבוהה מהרגיל.
מענה אנושי ונעים, עבודה מסביב לשעון, עמידה בלוחות זמנים והשגת המטרה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח – אלו אבני יסוד של משרדן המשותף.
בטחון מלא, אמון וכבוד הלקוח מיושמים בכל עת, תוף שיתוף מלא של הלקוח בכל פרטי התהליך.
 
התאמה
אצל אורית ושפרה הלקוח במרכז. מיד בפגישת העבודה הראשונה נלמדים סגנונו, שאיפותיו, צרכיו וכמובן הנתונים בשטח. עבודת התכנון נעשית תוך התחשבות מלאה בנתונים אלו, בכדי ליצור התאמה מושלמת ומתוך מטרה להבטיח את הנאתו המלאה של הלקוח מהתוצאה.
 
שירות
'טובים השניים מן האחד' זאת לא אמרה שלנו, אך שיתוף הפעולה של שתי מומחיותהעיצוב, מציג בפנינו את התגלמותה.
חיבור שני המוחות של שפרה ואורית מביא ליצירתיות פורצת גבולות. מגוון הפתרונות ורעיונות העיצוב היוקרתיים והייחודיים ואשר יחד עם זאת אינם בהכרח יקרים, מביאים למסקנה ששילוב הידיים נותן ללקוח תמורה טובה יותר ותוצאה מושלמת.
 
FacebookGoogle+Twitter